Çayırova Kına Organizasyonu

Çayırova Kına Organizasyonu

Kına gecesini yemekli bir organizasyon olarak yapabileceğiniz gibi, misafirlere, kuruyemiş, atıştırmalık aparatifler ve içecek ikram ederekde yapabilirsiniz. Kına yakılana kadar hareketli müzikler eşliğinde oyunlar oynanır. Gelin önce şık bir tuvalet giyer ancak kınanın yakılmasından önce üzerini değiştirerek bindallı da denilen kadifeden yere kadar uzanan kaftan türünde bir giysi giyer. Gelinin başına kırmızı bir örtü örtülür. Biz bu sayılan detaylar için sizler için unutulmaz bir kına organizasyonu hazırlıyoruz.

Kına geceniz ister bir düğün salonunda, ister otelde, ister lüx bir mekanda yapılsın,ister organizasyonlu, ister organizasyonsuz olsun o gün sizin kına geceniz ve o gecenin Sultan’ı sizsiniz. Çayırova Kına Organizasyonu ile bu muhteşem gecede sizler için organizasyon yapalım.

Şunu belirtmeliyiz ki; Çayırova kına organizasyonu başlamadan önce mutlaka siz ne istediğinize karar verin.Fikrine güvendiğiniz birkaç arkadaşınız yada büyüğünüzle muhakeme yaparak istediğiniz organizasyonu netleştirin ve kına hazırlıklarınızı bu yönde yapın. Aksi halde çok detayı olan bu zor organizasyonu daha da zorlaştırabilirsiniz.

Eğer basit bir kına yeri olsun , örf ve adet yerini bulsun diye düşünüyorsanız,bir düğün salonu kiralayarak, alınması gereken kaftan,kuruyemiş,kına, kına tepsisi, mumlar,tefler vb. her türlü  teferruatı satın alarak uygun bütçeli bir kına yapabilirsiniz. Hem kendi istediklerinizi alıp, hem de uygun bütçeye mal etseniz de , en yorucu  olan şekli budur diyebiliriz.
Eğer bu alışverşlerle ben uğraşmayayım herşey hazır olsun derseniz güvenilir bir kına organizasyon şirketleri ile irtibata geçmenizi öneririz. Çayırova kına organizasyonu  hemen ulaşabilirsiniz.

Çayırova Kına Organizasyonu deyince sadece yukarı da saydıklarımızla sınırlı değil elbette… Gelin hamamlarının da çok güzel bir fikir olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Günümüzde kına hamamı organizasyonları o kadar profesyonellikle yapılıyor ki, hem sizin hem de sevdiklerinizin unutulmaz bir  gün geçireceğinin garantisini verebiliriz.
Bu saydıklarımızdan hiçbir tanesi size uymuyorsa , sevdiklerinizle birlikte bekarlığa veda partisi için uygun mekanları araştırıp, düğün öncesi tüm stresinizi atarak düğününüze hazır olmanızı tavsiye ederiz.

 

Çayırova Kına Organizasyonu Sizler İçin Herşeyi Yapar

Bütçeniz müsait ve herşey çok güzel olsun istiyorsanız eğer, kına mekanları dışında düğün mekanlarına  da bakabilirsiniz.Hem düğün hem kına yapılan mekanlarda kına geceleri hafta içi yapılmaktadır. Unutmadan söylemeliyiz ki, siz siz olun kına geceniz ile düğün gününüz arasında en az 2 gün mutlaka olmalıdır.

Çayırova Kına Organizasyonu evlilik süreci içerisinde en eğlenceli fakat hazırlık aşaması çok  karmaşık olan herhalde kına gecesidir. Tüm evlilik sürecinde olduğu gibi, kına hazırlıklarınızda da her kafadan bir ses çıkacağına emin olabilirsiniz. Her ne kadar modern bir organizasyon düşünseniz de, biraz daha örf ve adetlerin ön plana çıktığı bu gece de sizler için en iyisini yapıyoruz. Büyüklerinizi memnun edeyim derken arada bile kalabilirsiniz. Bunlara hazırlıklı olmanızı fakat ortak amacın herşeyin en güzelini yapmaya çalıştıklarını unutmayarak, tadına vararak geçirmenizi temenni ederiz.

Leave a comment